Ależ oczywiście, że leczymy mrówniki!

  • Dodaj recenzję:
  • Wydawnictwo: JNBT
  • Dostępność: jest w magazynie księgarni
    Wysyłka: w ciągu 24 godzin
  • szt.
  • 39,70 zł / szt.

Opowiadania z niezwykłej praktyki weterynaryjnej


Dr Miller z wrodzoną sobie swadą wprowadza nas w świat, w jakim spędził większość swego życia - niosąc pomoc różnym zwierzętom, a często także i ich opiekunom.


Dr Robert Miller jest znany przede wszystkim koniarzom na całym świecie. Jest autorem szkolenia imprintingowego źrebiąt, które od kilku lat coraz szerzej stosowane jest także w Polsce, ułatwiając życie zarówno koniom, jak i osobom, które się nimi opiekują.

Od lat także cierpliwie tłumaczy podstawy zachowań stadnych koni - umożliwiając osobom zainteresowanym lepsze zrozumienie tych niezwykłych zwierząt a także bezpieczniejsze i efektywniejsze obcowanie z nimi. Pisze o nich w swoich książkach (jak np. "Sekrety końskiego umysłu" i "Jeździectwo naturalne bez tajemnic" dostępne w przekładzie na język polski), w artykułach dla różnych czasopism "końskich" oraz na jego stronie internetowej www.robertmmiller.com, a także opowiada w ramach wykładów i seminariów prowadzonych na całym świecie. 

Tym razem dr Miller opowiada o swoich doświadczeniach w pracy nie tylko z końmi, ale i innymi zwierzętami. I choć w książce znajdziemy także chwile smutne, których nie da się uniknąć w zawodzie weterynarza, to jednak całość jest bardzo ciepła i pełna humorystycznych spostrzeżeń, z których słynie autor.

To książka pełna miłości do świata przyrody i do ludzi. To książka, która wywołuje uśmiech (a czasami nawet napady śmiechu..) i nastraja niezwykle optymistycznie! 
GORĄCO POLECAMY, nie tylko na jesienno-zimowe wieczory.

To także wspaniały pomysł na prezent.

Autor:  Robert M. Miller

ISBN:  978-83-920025-2-9

Rok wydania:  2015

Stron:  278

Oprawa:  miękka

Wymiary:  15x21 cm