Jak lepiej jeździć konno cz.1+2(DVD cz.1)

  • Dodaj recenzję:
  • Wydawnictwo: GALAKTYKA
  • Dostępność: jest w magazynie księgarni
    Wysyłka: w ciągu 24 godzin
  • komplet
  • 56,00 zł / komplet

Część 1

Jak lepiej jeździć konno?

Z pewnością wiele osób, rozsmakowanych w jeździe konnej zadaje sobie takie pytanie. Każdy chciałby rozwijać swe umiejętności, nie poprzestając na tym, do czego już doszedł.
Ta książka z pewnością będzie pomocna w obraniu drogi do lepszej, bardziej świadomej, jazdy konnej. Jeździectwo to niekończąca się przygoda w doskonaleniu siebie, i uzyskiwaniu coraz pełniejszego porozumienia z koniem.
Jazdy konnej można się nauczyć tylko przez praktykę, ale czytanie wartościowych książek jest ważnym elementem uzupełniającym.
Wojciech Mickunas 

Część 2

Jeżeli w trakcie zaawansowanego szkolenia konia pojawią się problemy, musisz zająć się nimi od podstaw, najlepiej sięgając po rozwiązania sprawdzone w praktyce!!!

W książce „Jak lepiej jeździć konno2” Christoph Hess, korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia, podpowiada jak radzić sobie z przeszkodami, z którymi w praktyce może spotkać się każdy jeździec.

Wszystkie zagadnienia autor przedstawia według bardzo trafnego schematu: rozpoczyna od analizy problemu, mającego najczęściej przyczynę w podstawowym wyszkoleniu konia, by następnie, krok po kroku, zbudować koncepcję jego rozwiązania, w oparciu o przepuszczalność, równowagę oraz wzajemne zaufanie jeźdźca i konia.

Autor:  Hess Christoph, Schlemm Petra

ISBN:  978-83-7579-053-5 + 978-83-7579-097-9

Stron:  140 + 176

Oprawa:  miękka

Wymiary:  16x24 cm