Koci detektyw

  • Dodaj recenzję:
  • Wydawnictwo: GALAKTYKA
  • Waga: 0.37 kg
  • Dostępność: jest w magazynie księgarni
    Wysyłka: w ciągu 24 godzin
  • szt.
  • 27,00 zł / szt.

Niezwykle interesująca książka o tym, jak zrozumieć kocie zachowanie.

Opisane przez znaną „kocią psycholog” rozmaite przypadki niepożądanych zachowań kotów, ich diagnozy i sposoby leczenia pozwolą każdemu miłośnikowi tych zwierząt lepiej poznać swego przyjaciela.

Ta cenna na księgarskim rynku pozycja ma za zadanie pomóc opiekunom kotów szczególnie wówczas, gdy kocie problemy wydają się trudne lub wręcz niemożliwe do rozwiązania. Gorąco polecam.

Wojciech – Albert Kurkowski, redaktor naczelny miesięcznika KOT

EKSPERCI POLECAJĄ:

Znajomość kociej psychiki w porównaniu ze znajomością psiej natury jest niestety niewielka.

Wiele nieprawdziwych opinii na temat kotów psuje kocio-ludzkie relacje. Poza tym ludzie poświęcają kotom zbyt mało czasu, wychodząc z założenia (także fałszywego), że kot jest samotnikiem i najlepiej poradzi sobie sam.

Dzięki książkom, takim jak „Koci detektyw”, pisanym przez znawców kociej natury, można uniknąć nieporozumień i kłopotów w kocio-ludzkich związkach. Autorka słusznie zauważa, że opieka nad zwierzęciem ma być przyjemnością dla obu stron, a podstawą sukcesu w wychowaniu kota jest pozwolenie mu na bycie po prostu kotem.

Nie zgadzam się z autorką tylko w przypadku żywienia kotów. Moim zdaniem sucha karma to nie wszystko, a kot powinien dostawać bardzo urozmaicone jedzenie.

Książkę polecam wszystkim tym, którzy pragną poznać lepiej kocie charaktery.

lek. wet. Dorota Sumińska

Autor:  Vicky Halls

ISBN:  978-83-89896-84-1

Stron:  232

Oprawa:  miękka ze skrzydełkami

Wymiary:  16,5x24 cm