Ode mnie dla was, Monty Roberts

  • Dodaj recenzję:
  • Wydawnictwo: JNBT
  • Dostępność: jest w magazynie księgarni
    Wysyłka: w ciągu 24 godzin
  • szt.
  • 98,70 zł / szt.

Kolejna książka autora Człowieka, który słucha Koni –bestsellera na liście New York Timesa


Ode mnie dla Was 
jest niezwykle solidnie przygotowanym kompendium wiedzy i dorobku Monty'ego Robertsa.

Przyda się także tym, którzy oglądając polski pokaz Robertsa - szukają odpowiedzi na jego fenomen sukcesów w pracy z końmi. Książka odsłania także nie znane dotychczas w Polsce metody programowania koni tj. imprintingu źrebiąt. Jest również bezcennym źródłem wiedzy o koniach dla tych wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z teoriami Monty'ego.

Bogaty materiał ilustracyjny, wyczerpujące opisy, szereg praktycznych zastosowań metod pracy Robertsa a także obszerny rozdział poświęcony odpowiedziom na najczęściej zadawane pytania powodują, że książka stanowi bezcenne źródło wiedzy przekazane przez największy w świecie koni autorytet.

Książka porusza też zagadnienia szkoleniowe - począwszy od urodzin źrebaka, poprzez budowanie wzajemnego zaufania, po uzyskanie partnerstwa i podstawowych umiejętności wierzchowca.

To nieodzowny podręcznik dla każdego, komu marzy się obcowanie w jakiejkolwiek formie z końmi.

Jesteśmy przekonani, że jest to świetna pozycja nie tylko dla posiadaczy własnych koni, ale też dla wszystkich, którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć o języku porozumiewania się z tymi zwierzętami. Bowiem najlepszym sposobem obcowania z końmi jest partnerstwo i wzajemne zrozumienie, a jak to osiągnąć dowiedzą się Państwo z tej właśnie książki.

Autor:  Monty Roberts

ISBN:  978-83-92002-51-2

Stron:  258

Oprawa:  twarda

Wymiary:  19,5x26 cm