Zapomniany język psów+Zapomniany język psów w praktyce

  • Dodaj recenzję:
  • Wydawnictwo: GALAKTYKA
  • Dostępność: jest w magazynie księgarni
    Wysyłka: w ciągu 24 godzin
  • komplet
  • 49,60 zł / komplet

Zapomniany język psów

Światowy bestseller!

Jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka.

JAN FENNELL posiada nadzwyczajny dar, który wzbudza podziw i zachwyt wszystkich miłośników psów. Jest znanym hodowcą, mającym liczne sukcesy na wielu znaczących i prestiżowych wystawach, z Londyńskim Cruft’s na czele. W ostatnim czasie jej niezwykła metoda podejścia do psów, zwłaszcza tych, które stwarzają problemy, a także udział w programach radiowych i telewizyjnych przysporzyły jej wielu gorących zwolenników.

Historia JAN nie tylko pobudza do działania, ale także wzrusza. W swojej książce opisuje tragiczną śmierć jej własnego psa, która kazała jej szukać alternatywnej metody do powszechnie stosowanej techniki "wymuszania posłuszeństwa". Kierując się przede wszystkim zrozumieniem języka, jakim posługują się wilki i psy w stadzie, JAN opracowała własną metodę rozwiązywania problemów pojawiających się często między psem i jego opiekunami. Opierając się na licznych przykładach pokazuje, jak sama uczyła się nawiązywania kontaktu z najlepszym przyjacielem człowieka i przekonuje, że każdy z nas jest w stanie tego dokonać. Jej książka jest wyjątkowym poradnikiem, który z pewnością zafascynuje wszystkich właścicieli i sympatyków psów.

Książka polecana przez Związek Kynologiczny w Polsce.

Zapomniany język psów w praktyce

Jak w 30 dni zbudować prawdziwą więź ze swoim psem.

Pierwsza książka Jan, Zapomniany język psów, stała się światowym bestsellerem i zmieniła sposób, w jaki dotychczas człowiek patrzył na psa.

W kolejnej książce autorka nie tylko jeszcze bardziej zagłębia się w tajemnice psiego języka, ale przede wszystkim doradza, jak od teorii przejść do praktyki i jak jej rewelacyjną metodę należy stosować na co dzień.

Autor: Jan Fennell

ISBN: 978-83-7579-213-3 / 978-83-87914-59-2

Stron: 224 / 226

Oprawa: twarda, papier - offset.

Wymiary: 17,5x25 cm